من رفته بودم بلاگ اسکای ولی دوباره برگشتم اينجا و تا وقتی قالب جديدمو نظارم آپديت نميکنم

/ 9 نظر / 14 بازدید

salam be maa ham sar bezanin

ghafass saaz

‏دوستان بالاخره موفق شدم باقی داستان دختری در قفسه را بنویسم. فضای وب نداشتم برای عکسهای این دختران معصوم. ولی الان ‏یک جای مجانی پیدا کردم و یک آدرس وب که بهتر است از پرسین بلگ. از این نظر که سایت آدم را اگه خلاف قوانین باشد، فورا ‏باطل نمیکنند. پس بیاید در غم من شریک شوید و مرا ببخشید که مدتی غیبت داشتم . در سایت جدید حتم در مورد خود بنده چند خطی ‏نوشتم. نوشتم به فارسی در آنجا زیاد راحت نبود. به هم جهت پدرم در آمد تا توانستم داستان دختری در قفسه را ادامه بدهم. ‏حتما برایم پیغام بگذارید. تا بدانم که مرا فراموش نکرده اید. داستان دختری در قفسه و جریانات پشت پرده. حکایت ناهید وحشی ‏جنگل و مینا زیبای مکار و عشق من شهرزاد ، نعجیب ، پاک ، دست نخورده، و از هم مهمتر خوش هیکل و بدون عمل جراحی خوشگل ‏. یادتان نرود که به سایت اخلاقی و اجتماعی من لینک بدهید و اگر خبرم کنید ما هم به شما لینک میدهیم.

أريامن

ای بابا ما از بلاگ اسکای به پرشين بلاگ پناه آورديم ، حالا تو داری ميری؟.....اونجا هم کهunder constraction شده...من دارم ديوونه می شم.به هر حال آرزوی موفقيت برات ميکنم.....پاينده باشی...............http://ariaman.blogsky.com......http://ariamen.persianblog.ir

سام

بلاگ اسکای که خرابه؟

athena

cheghader khob shod bargashti akhe az vaghti rafti man natonestam matalebeto bekhonam

salam be maa ham sar bezanin

احمد هزار پا

سلام.محمد جان دستت درد نکنه.من که خیلی حال کردم.خستگی از تنم رفت بیرون.خیلی مطالب جدیدی هم توش بود.مخصوصا اینکه تونستم خاطره بد وخیلی بدتر امرز سه شنبه رو تا حد زیادی فراموش کنم.حالا زیاد م حال نکنی یا از ذوقت دق نکنی.در مجموع ای بدک نبود.قابل تحمل بود.