ويل اسميت: اگر بخواهم می توانم رئيس جمهور آمريکا شوم

 

ويل اسميتويل اسميت می گويد در هاليوود بين سياهپوست و سفيدپوست فرق نمی گذارند

ويل اسميت، بازيگر سياهپوست سينمای آمريکا که برای تبليغ فيلم تازه خود، پسرهای بد (قسمت دوم) در بريتانيا به سر می برد، در گفت و گو با شبکه پنج راديو بی بی سی گفت هاليوود نسبت به بازيگران سياهپوست تعصب ندارد اما به بازيگران ناموفق سخت می گيرد.

به گفته او، گردانندگان سينمای آمريکا اهميتی به رنگ پوست افراد نمی دهند، فقط می خواهند بدانند آنها چقدر پول می توانيد برايشان بسازند.

سال گذشته، هلی بری به نخستين زن سياهپوست بدل شد که جايزه اسکار بهترين بازيگر نقش اول زن را دريافت می کند.

او پس از دريافت جايزه گفت زمانی می توان جشن گرفت که شمار سياهپوستان نامزد جوايز مهم آن قدر زياد باشد که رنگ پوست اهميتش را از دست بدهد.

ويل اسميت در مصاحبه اش با بی بی سی همچنين از آرنولد شوارتزنگر، بازيگر اتريشی تبعه آمريکا اعلام حمايت کرد که در حال رقابت برای انتخابات شدن به سمت فرماندار کاليفرنياست.

او برای آرنولد شوارتزنگر آرزوی موفقيت کرد و گفت او واقعاً تجلی رؤياهای مردم آمريکاست؛ با دست خالی به آمريکا آمده، به بزرگترين بازيگر سينما در جهان بدل شده و بعد تصميم به شرکت در انتخابات فرمانداری گرفته، "او واجد تمام شرايط است".

ويل اسميت که يکی از بازيگران بسيار پولساز هاليوود به شمار می رود موضع خود را در مورد شرکت در انتخابات رياست جمهوری آينده آمريکا نيز روشن کرد و گفت می داند که اگر بخواهد رئيس جمهور شود، توان آن را دارد اما با صراحت کامل می گويد که نمی خواهد رئيس جمهور آمريکا باشد.

ويل اسميت به عنوان بازيگر، خواننده و تهيه کننده موفقيتهای زيادی به دست آورده است.

/ 0 نظر / 19 بازدید